Ar tikrai Remigijus Šimašius yra Liucijano Želigovskio idėjinis pasekėjas?

szimasziusRinkimų kampanijos metu daug bendrauju su žmonėmis, stengiuosi išgirsti jų nuogąstavimus, problemas, atsakyti į klausimus.

Paskutiniu metu tenka pastebėti, kad ne vienas mąstantis žmogus, kuris nusivylęs biudžetinėmis partijomis galėtų paremti nesisteminius kandidatus, atsiprašo, kad to nedarys.

Prieš keletą dienų teko visai įdomiai pabendrauti su vienu inteligentu, apsišvietusiu žmogumi, kuris pokalbio pabaigoje palinkėjo man sėkmės rinkimuose, aš jam pasakiau, kad viskas priklausys ne nuo sėkmės, o nuo tokių kaip jis rinkėjų sprendimo. Tada jis surimtėjo ir pokalbis dar šiek tiek užsitęsė. Žmogus nuoširdžiai pasakė: „Matau, kad ideologinis ir nesisteminis kandidatas esi tik tu ir man artimos tautininkų idėjos, tačiau dantis sukandęs balsuosiu už Šimašių…“ Kai pažvelgiau nustebęs į jį, išgirdau paprastą atsakymą: „Kad lenkai nepraeitų…“ Pasirodo šiam žmogui labai svarbu, kad į antrąjį turą neišeitų A.Zuokas su V.Tomaševskiu, nes „tada balsuoti reiks arba už vagį, arba už šovinistą“. Jis prisipažino R. Šimašių vertinąs kaip „mažesnį blogį“.

Nenoriu nieko labai agituoti, tik pateiksiu tik keletą faktų iš ciklo „ar žinote, kad…“, o Jūs, gerbiami Vilniaus rinkėjai, galvokite patys.

Ar žinote, kad:

  • Remigijus Šimašius mano, kad pirmojo Lietuvos Prezidento Antano Smetonos paminklui Vilniuje ne vieta, „tegul kauniečiai stato pas save“- teigia jis.
  • Remigijus Šimašius yra įsitikinęs, kad Vilniaus miesto savivaldybėje neturėtų galioti Valstybinės kalbos įstatymas, nes teigia, kad „su interesantais savivaldybėje turėtų būti kalbama ne tik valstybine kalba, bet ir lenkiškai, rusiškai ir angliškai“.
  • Remigijus Šimašius yra už dvikalbes gatvių pavadinimų lenteles Vilniaus mieste ir Lietuvos piliečių pavardžių iškraipymą jų dokumentuose įvedant visą lenkišką raidyną.
  • Remigijus Šimašius norėtų, kad Lietuvos prezidentė padėtų gėlių ant AK (Armija Krajova) banditų kapų. Jam netrukdo, kad Armija Krajova Lietuvoje vykdė masinius etninius valymus, žudydama lietuvius (moteris, vaikus, kūdikius, senolius) vien už tai, kad jie namuose kalba lietuviškai. Jam netrukdo, kad AK viena pagrindinių savo operacijų „Ostra Brama“ siekė, kad Vilnius po II Pasaulinio karo būtų prijungtas prie Lenkijos.

Gal reikia įsteigti Lietuvos išdaviko L.Želigovskio apdovanojimą ir įteikti jo darbo tęsėjui Remigijui Šimašiui? Ar jis tikrai geresnis kandidatas už koloradinį Valdemarą Tomaševskį ir Abonentu vadinamą Artūrą Zuoką?

Informacija iš http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/pkd-simasius-chce-polskiej-mszy-w-katedrze-wilenskiej/

(Visited 1 222 times, 1 visits today)

2 komentarai

  1. R.Šimašiaus „gerus darbus“ būtų galima papildyti, kad jam būnant Teisingumo ministrų, ministerija dosniai Lukašenkos režimui nutekino svarbią informaciją, to pasekoje buvo areštuotas ir įkalintas Baltarusijos: žmogaus teisių gynėjas Alesis Bialiackis. Dingstis A.Beliackio baudžiamajam persekiojimui ir nuteisti 4,5 m. kalėti griežto režimo kolonijoje buvo informacija apie jo sąskaitas užsienio bankuose, kurią Baltarusijos valdžiai pateikė Lietuvos teisingumo ministerija, konkrečiai A.Bernotienė. Tada “savu noru” iš pareigų nusprendė trauktis Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės departamento vadovė Aušra Bernotienė. Jos prašymą atleisti iš darbo teisingumo ministras Remigijus Šimašius rado iš karto grįžęs po vizito pas Prezidentę. Ministras R.Šimašius iš karto patenkino A. Bernotienės prašymą. Žinoma, kaip netrukus A.Bernotienė buvo priimta į kitas TM atsakingas pareigas… Teisingumo ministerijos Tarptautinės teisės departamento direktorės A. Bernotienės viešųjų ir privačiųjų interesų konflikto Baltarusijos disidentų išdavimo skandale, mat galutinį sprendimą suteikti informaciją apie žmogaus teisių gynėją A. Beliackį priėmusios ministerijos valdininkės vyras turi advokatų kontorą Baltarusijoje…
    Apie žmogaus teisių pažeidimus Lietuvos santykiuose su Rytais ir su jais susijusius Lietuvos teisės sisteminius trūkumus pirmą kartą labai skambiai prabilta 2011 metais kilus įtarimams, kad garsiojoje Eglės Kusaitės byloje Lietuvos specialiosios tarnybos neleistinai bendradarbiavo su SSRS KGB galių tęsėja Rusijos Federacijos (RF) Federaline saugumo tarnyba (FST). ….
    Praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai dėl Lietuvos Teisingumo ministerijos Baltarusijos teisėsaugai perduotų duomenų už grotų 4,5 metų atsidūrė žmogaus teisių gynėjas Alesis Beliackis, Vengrijoje valstybinį apdovanojimą atsiėmė tuometinis teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Visiems žinoma, kad Vengrijos vyriausybės vadovas Viktoras Orbanas yra Kremliaus numylėtinis. R.Šimašius taip pat galimai yra Kremliaus numylėtinis?

  2. Gerai rašote vyrai,bet manau sąmoningi balsuotojai jau užsienyje o likę tai partiniai,ir perkami.Duok dieve,kad klysčiau.Manau reikia visos tautos pabudimo,kaip antro sąjudžio,kitaip neapsivalysime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *