Biografija

Julius Panka gimė 1979 m. sausio 17 d. Anykščių rajono Traupio miestelyje. 1988 mirus motinai, paimamas globoti gydytojų šeimos iš Vilniaus.
1997 m. baigė Vilniaus Sausio 13-osios vidurinę mokyklą. 2001 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą, istorijos specialybę.
Studijuodamas dirbo Vilniaus Sausio 13-osios vidurinėje mokykloje skautų būrelio vadovu. 2001- 2002 m. m. dirbo Vilniaus vaikų globos namuose „Gilė“ auklėtoju 2002-2003 m.m. Vilniaus Žirmūnų gimnazijoje ir Vilniaus Vilnies pagrindinėje mokyklose istorijos mokytoju. Nuo 2003 metų iki dabar dirba UAB „Bigreta“ vadybininku.
Moka anglų, rusų ir latvių kalbas.
Nuo 1990 metų dalyvauja skautų organizacijų veikloje, yra buvęs „Pilies“ ir „Keruočio“ skautų tuntų tuntininku, „Lietuvos skautijos“ tarybos nariu. Yra vadovavęs ir organizavęs ne vieną dešimtį skautiškų stovyklų, žygių ir renginių. Nuo 1995 iki 1997 aktyviai prisidėjo prie Jaunimo bendrijos „Verus“ organizuotų gatvės vaikų socializacijos projektų, dalyvavo moksleivių ateitininkų veikloje, 1999 -2001 aktyviai veikė Lietuvių tautinio jaunimo organizacijoje „Jaunoji karta“. Nuo 2008 metų vadovauja Lietuvių tautinio jaunimo sąjungai, buvo vienas iš Lietuvių tautinio centro steigėjų, šiuo metu yra šios organizacijos Etikos komisijos narys.
Publikuoja savo straipsnius istorijos, politikos ir visuomenės problemų temomis įvairiuose internetiniuose portaluose, laikraštyje „Respublika“ ir žurnale „Apžvalga“. Nuo 2009 metų aktyviai prisideda prie kasmetinių Kovo 11-osios patriotinių eitynių, ir baltiškų kultūros stovyklų Dieveniškėse organizavimo.
Yra politinės partijos „Tautininkų Sąjunga“ steigėjas, 2011 metų gruodžio 17 dieną, atkuriamojo suvažiavimo metu, išrinktas partijos vicepirmininku. Aktyviai dirbo partijos programos kūrime, kuravo partijos Socialinių reikalų komiteto steigimą.
Vedęs, žmona Virginija šiuo metu vaiko priežiūros atostogose, dukra Milda moksleivė, sūnus Vaitautas kandidatuoja į darželį.
Pomėgiai: Lietuvos ir Latvijos istorija, etninė kultūra, kelionės.

(Visited 2 761 times, 1 visits today)

7 komentarai

  • Na jau, nacis 🙂 Slepkites, gerbiamasis su tokiais pareiskimais 😀 Kiekviena, kuris visus apsaukia naciais ir fasistais, galima (ir reikia) lygiai taip pat apsaukti komunistu, o komunisto vardo gedytis reiktu kur kas labiau, nei desiniuju paziuru, ypac Lietuvoje.

 1. Pries zemes pardavima stoje zmones,nori uz centus supirkti zeme pas mazazemius ir taip tapti zemvaldziais,uzsienietis sumokes daugiau,o tai musa per kisene lietuviams

 2. 2013 gruodžio 14 d. įvyko Tautininkų sąjungos suvažiavimas, į kurį susirinko delegatai iš visos Lietuvos.

  Sąjungos pirmininko rinkimuose dalyvavo Sąjungos vicepirmininkas istorikas Julius Panka, Tarybos narys politologas Marius Kundrotas, bei energetikas Andrius Šimas.

  Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad daugiausia balsų surinko ir naujuoju Tautininkų Sąjungos pirmininku buvo išrinktas Julius Panka.

 3. Taip, Jūsų idėjos – gyvenimo būdas. Bet kaip tas idėjas paversti realybe?
  Ne visi gali patekti į tv laidas, kad išreikštų savo, tokią pačią, artimą nuomonę. Bet suvienyti piliečius, kad prisidėtų prie tokios, tikrai Tautinės, Nepriklausomos Lietuvos sukūrimo, tikrai didelis iššūkis. Netgi Jūsų sukurtoje organizacijoje kiekvienas lietuvis viską žinantis ir tikiuosi ne liežuviu, o tikrai veiksmais nukreiptais į realų idėjų įgyvendinimą. Tačiau gink Dieve neprieštarauti politinėms partijoms, daugumos partijoms. Dauguma – bolšenstvo, bolševikai, kurie valdo „Nepriklausomą“ Lietuvą.
  Ar pabandėte įveikti Lietuvai vadovaujančią partinę diktatūrą. Pabandykite ir suprasite, kas gali kovoti su jais, o tuo labiau negavus jų pritarimo.
  Sėkmės Jums, gal nespėsime sąžiningai patarnauti Nepriklausomai Lietuvai, kadangi politinės partijos, dabartiniai valdantieji Lietą pastoviai veda į pražūtį.
  Tauta gi , kaip avių banda vedama skerdyklon, susigyvena su savo likimu ir toliau balsuoja už gražius pažadukus, mąstymo nulis. LR Seimo nariai vaikšto Seime demonstruodami matinio stiklo akis, tikri zombiai. Žmogaus akys – sielos atspindys, proto pasireiškimas kovoje su savais piliečiais.
  Dar kartą sėkmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *