Kontaktai

Jei norite su manimi susisiekti – būtų malonu. Mano el. paštas: julius@panka.lt, mano tel. 8-686-27791.

(Visited 791 times, 1 visits today)

10 komentarų

 1. Ar ne laikas jau trinti Tautininkams gėdą užtraukusį pavadinimą Nacionalinis susivienijimas ULL ?

 2. Sveiki, turiu pasiulyma del apsaugu perkant zemes ukio paskirties zeme. Reiketu padaryti kaip Lenkijoje, kad uzsienio pilieciai net korporacijos negaletu pirkti zemes arciau 30 km. iki sienos. Tai taip apsijuose gautume tik vidurio Lietuva, kuri ir taip jau senai ispirkta.

 3. Ir kas tu pet japoniška panda, kad Savo Foto dedi kartu su p.SMETONA.Ankščiau gal,dabar per daug lendi kur Tau nereikia.

 4. Nepaisant to, kaip KT issakys savo nuomone del referendumo, nuosirdziai esu dekingas uz Jusu pastangas pakelti labai aktualius visai visuomenei klausimus. Kokia Jusu nuomone ir referendumo perspektyva, del zmogaus gyvenimo misko paskirties zemeje. Mano galva dabartiniu metu vykdoma samoninga salies nusodybininimo politika, kuomet net 300.000 zmoniu negali disponuoti savo turtu, net neleidziant atkurti senas iki karines sodybas. Kalba visi apie zmogu, o gaunasi taip, kad zmogus net negali savo misko saugot nuo elementarios betvarkes ir vagystes. Niekuomet zmogus nedarys plyno kirtimo, kurie dabar vykdomi miskuose, nes nieko kito zmogus negali miske bedaryt.

 5. Buvau kažkiek susidomėjęs Tautininkais, kai perskaičiau Jūsų biografiją ir pamačiau, kad esate istorikas. Tačiau kai pamačiau Tautininkų sąraše Kazimiero Uokos pavardę – padėjau kryžių ant tokių Tautininkų…..

  • Na, kiekvienas galime turėti savo nuomonę apie politikus. Tačiau nusivilti 2000 narių vienijančia partija dėl vieno nepatikusio politiko nėra labai rimta.

 6. sveiki.
  ar nebuvo jum geda ,rutos jakutienes laidos metu?
  ar jus tikrai ant tiek supuves zmogus,vaizduojantis patriota?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *