Programa

2012 metų Seimo rinkimų kandidato trumpoji programa:
· Atlyginimas – ne išmalda, lietuvis – ne arklys, už maistą nedirba!
Dėsiu visas pastangas, kad Lietuvoje atsirastų kuo platesnis vidurinysis visuomenės sluoksnis, kad būtų taikomi progresiniai mokesčiai, mažos pajamos visai neapmokestinamos.
· Sugrąžinkime lietuvius Lietuvai!
Sieksiu, kad būtų stabdoma emigracija, skatinamas emigrantų grįžimas, siūlysiu, kad būtų sukurta “Lietuvio pažymėjimo” sistema, leidžianti išvykusiems tautiečiams neprarasti ryšio su Tauta ir Tėvyne.
· Ne Afrikoje gyvenam, šaltą žiemą reikia pigaus šildymo!
Sieksiu, kad šildymo įmonės grįžtų į savivaldybių rankas, kad daugiabučių renovacijos projektus inicijuotų valstybė. Protingai valdant, šildymą galima atpiginti iki 3 kartų.
· Juk nenori, kad Tavo anūkus augintų pederastai?
Kovosiu, kad homoseksualizmo skatinimas ir reklama būtų uždrausti įstatymu. Negali būti jokių vienalyčių santuokų ir teisės įsivaikinti.
· Iškastruosim pedofilus – apsaugosim vaikus!
Sieksiu, kad pedofilams ir prievartautojams būtų įvesta privaloma cheminė kastracija.
· Užteks jaustis be kaltės kaltiems!
Dėsiu pastangas, kad būtų nutrauktos nesibaigiančios kompensacijos žydams. Ne mūsų Tauta sukėlė II pasaulinį karą, ne ji turi už tai ir atsakyti.
· Mūsų gali būti 6 milijonai – kurkime gausias šeimas…
Sieksiu, kad valstybės parama gimstamumui grįžtų į ikikrizinį lygį. Teiksiu įstatymų pataisas, susiejančias šeimos gerovę su auginamų vaikų skaičiumi.
· Gyvybė – šventa nuo jos užmezgimo momento!
Kovosiu, kad abortai būtų uždrausti, išskyrus išimtinius atvejus, o už kriminalinį abortą baudžiama kaip už žmogžudystę.
· Teismas – ne mafijinė struktūra, o TIESOS įrankis!
Balsuosiu už teisėsaugos reformą, tarėjų teismo įvedimą baudžiamosiose ir šeimos klausimus sprendžiančiose bylose, platų visuomenės dalyvavimą teismuose.

(Visited 706 times, 1 visits today)

8 komentarai

    • Aš nesu medikas, todėl mano kompetencija, apibrėžiant išimtinius medicininius atvejus yra ribota. Aš, kaip politikas, tą dalyką spręsti palikčiau medikų komisijoms. Juk būna situacijų, kai diagnozuojama reta genetinė liga, kai iškyla rimtas pavojus ir kūdikio, ir gimtyvės gyvybei ir t.t.

  1. Tušti paistalai: sieksiu, kovosiu, dėsiu pastangas ir t.t. Visi taip moka pakalbėti, bet prisižada ir nieko nesugeba padaryti. Prašykite nors porai punktų realius įgyvendinimo žingsnius.

  2. „Teiksiu įstatymų pataisas, susiejančias šeimos gerovę su auginamų vaikų skaičiumi.“ Ar negana, kad ir taip visokie degradai dauginasi kaip triusiai, tai dar labiau tai skatinsit piniginem premijom?

    • Jei norime, kad Tauta išliktų, privalome skatinti gimstamumą. O asocialios šeimos turi būti perauklėtos, visiškai nepataisomas reiktų sterilizuoti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *