Biurokratų Kalėdinis sveikinimas patriotams

Štai kokią Kalėdinę dovaną Vilniaus miesto savivaldybė padovanojo visiems mūsų šalies patriotams. Armijos Krajovos palikuonių ir Abonento valdoma institucija jau ne pirmą kartą atvirai tyčiojasi iš lietuvių. LTJS ir LTC vadovai nusprendė išplatinti šį Vilniaus miesto savivaldybės cinizmo ir teisinio nihilizmo šedevrą visai Lietuvai.

(Visited 213 times, 1 visits today)

5 komentarai

  1. Atsakyme nenurodyta, koks konkrečiai „Valstybės institucijų“ organizuojamas renginys yra numatytas šio atsakymo rašymo metu. Nėra jo pavadinimo, kas kokrečiai organizuoja, kokiu laiku jis vyksta, kiek dalyvių bus tame renginyje. Tokio renginio organizavimas privalo turėti savo užregistravimo istoriją – savivaldybės sprendimo numeris, data, protokolas ir panašiai.

    Jei šio atsakymo rašymo metu realiai neegzistuoja toks „Valstybės institucijų“ renginys – gal tą klausimą galima svarstyti Administraciniame teisme?

    Taip pat galima skundą rašyti Valstybės kontrolieriui – jie labai objektyviai nagrinėja klausimus, tik svarbu, kad nuo pažeidimo momento nebūtų praėjęs vienerių metų terminas ir kad tuo klausimu nebūtų vykdomas ikiteisminis tyrimas.

  2. Būtų įdomu paskaityt, jei būtų galima įskaityt. Bet matyt įskaityt neturėtume, nes kitaip kam būtų įdėta tokia maža rezoliucija nuskenuotas paveikslėlis. Arba kažkas kvailas.
    Dėkui už Kalėdinius šposus. Be tokių kvailysčių gyvenimas būtų pilkas ir per normaliai nuobodus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *