Jaunieji homoaktyvistai šėlsta…

cock-fight-600x547Kai kam labai nepatogus Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) buvimas Lietuvos jaunimo organizacijų taryboje (LiJOT). Todėl jaunųjų homoaktyvistų organizacija Tolerantiško jaunimo asociacija (TJA) deda visas pastangas, kad tautiškumą, patriotizmą ir tradicines vertybes puoselėjanti LTJS būtų pašalinta iš LiJOT. Prieš metus jiems pavyko padaryti įtaką LiJOT Kontrolės komisiją, kuri Josifo Stalino „trojką“ primenančiais metodais priėmė pasiūlymą suspenduoti LTJS narystę LiJOT. LiJOT Kontrolės komisija savo sprendimą priėmė uždarame posėdyje, net nekviesdama kaltinamosios pusės ir nesuteikdama teisės LTJS paaiškinti savo poziciją ir atsakyti į jai mestus kaltinimus. Padrąsinti savo sėkmės jaunieji homoaktyvistai žengia toliau, ši Lietuvos žmones kiršinanti ir nesantaiką kurstanti organizacija vėl pateikė skundą LiJOT Kontrolės komisijai, tikėdamiesi susidoroti su LTJS galutinai. Jei jiems pavyktų, būtų daug lengviau „prastuminėti“ per LiJOT viso Lietuvos jaunimo vardu rezoliucijas dėl iškrypėlių paradų, partnerysčių ar teisės įsivaikinti, dėl abortų ar eutanazijos legalumo. LTJS nesigaili ir nesiteisina dėl savo veiklos, mes didžiuojamės savo renginiais bei pasižadame ir toliau nenustoti kovoti už mūsų Tautos ir Tėvynės gerovę.tja tja2

(Visited 775 times, 1 visits today)

5 komentarai

  1. Saunuoliai jaunieji homoaktyvistai! Tikekimes, kad LTJS pagaliau bus gedingai pasalinta is demokratisku jaunimo organizaciju tarpo!

    • Homofobija yra tikrasis sutrikimas, o homoseksualumas yra visiškai normali lytinė orientacija, kaip ir heteroseksualumas. Visi esame prieš lytines orgijas, iškrypusius poelgius, kurie yra ribų nebuvimas, bet homoseksualumas nėra iškrypimas, o natūralumas.

  2. Tai kad jau pasalinta (labai teisingai) jusu fasistine hitlerjugend organizacija. Sveikinu lijot priemus teisinga sprendima!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *