LTJS pareiškimas dėl Kovo 11 eitynių

 Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga beveik keturis mėnesius stengėsi susitarti su Vilniaus miesto savivaldybe dėl Kovo 11-osios patriotinių eitynių Gedimino prospekte. Tačiau savivaldybės klerkai tyčiojosi ir nėjo į dialogą. Galų gale, likus savaitei iki šventės mes paprašėme suderinti eitynių laiką kitu maršrutu (Katedros aikštė – Aušros vartai), tačiau į šį prašymą Vilniaus miesto savivaldybė visai nesiteikė atsakyti, tuo grubiai pažeisdama galiojančius įstatymus.

Mūsų organizacija pareiškia, kad negali prisiimti jokios atsakomybės dėl stichiškų Tautos eitynių, kurios galimai vyks Gedimino prospekte.

Prieš 23 metus mes iškovojome Laisvę. Tai laisvė kalbėti, laisvė gyventi, laisvė kurti ir laisvė švęsti.

Sveikiname visus su gražia Tautos švente ir raginame teisingai pasirinkti šventinius renginius.

LTJS pirmininkas Julius Panka

(Visited 106 times, 1 visits today)

4 komentarai

 1. Kuo toliau, tuo labiau vis įsitikinu, kad meilė neonaciams dideliai lietuvių daliai yra nesvetimas dalykas. Supratau, kad ne taip jau be reikalo rusai mus visus vadina fašistais. Nes kiekvieną kartą, kai paprašai atsiriboti nuo nacių ir nuo svastikų, lietuviai pradeda diskutuoti, ką tai kaltinti, visaip ieškoti pateisinimų, kodėl viskas taip ir turi likti.
  Antra vertus, čia vyskta toks kultūrinis nesusipratimas – nelietuviai galvoja, jog visa tai dėl to, kad lietuviams labai brangus nacizmas. O lietuviai galvoja, kad puolama jų tapatybė. Šiaip jau nuo pat modernios nacijos atsiradimo 19 am. pabaigoje mes formuojame savo tapatybę ant visokių anti-. Lietuviai iškilo ir susikūrė valstybę kaip antilenkai, vėliau buvo antižydai-antibolševikai, dar po to antirusai, dabar pučiama antiamerikietiška tapatybė. Žodžiu, dėl tokio nekūribingo savęs pozicionavimo esame priversti amžinai su kuo tai kovoti, amžinai gintis. Todėl vos gavęs progą, lietuvis tuoj puola į tokią gynybą. Ne kas kita vyksta ir čia.

 2. http://www.vydija.lt/straipsniai/Vydunas_ir_as/Laisve.htm Manome, kad gyvename demokratinėje valstybėje. Kuo tolia, tuo labiau manau, kad gyvename visiškai kitokioje Lietuvoje, nes deklaruojame. Esame daugelis deklaravę meilę žmogui, tačiau ja nesekame. O tai, manau, vis greičiau artėjame prie valstybės galutinio kracho. Labai norėčiau, kad prieš kiekvieną posėdį Parlamente būtų skaitomos eilės:

  Iš nevilties į neviltį, per prarastąjį rojų,
  Paniekinti, pažeminti, išganymo ieškojome.
  Iš nuodėmės į nuodėmę – į ją supanašėjome,
  Ir kai visai pajuodome, kai likom tik šešėliai jos

  Ko verkiam ir dejuojame, ko slapstomės pakampėmis?
  Aušra įsidienojusi – pabudome ir kelkimės!
  Į Lietuvą sugrįžtame čiabuvėliais, pražuvėliais,
  Namų nebepažįstame, lietuviai – nelietuviai mes?
  Per skaistyklas, per pragarus, iš nežinios į nežinią,
  Mes pagaliau atradome, kad Lietuva – tai sąžinė.

  Pabudome, pabudome, pamatėmė, pamatėme Kad mes ją patys žudėme, be sąžinės vienatinę.
  Bedaliai savo žemėje, mes patys save niekinam,
  Mes patys save žeminam, mes pasidarėm niekieno

  Pabudome, o dvasioje dar pasilikom elgetos.
  Kodėl mes laisvės prašome? Argi laisvi taip elgiasi?
  Ko verkiam ir dejuojame, ko slapstomės pakampėmis,
  Aušra įsidienojusi, pabudome ir kelkimės!

  Žodžiai: K. Genys

  Ir dar, norėčiau, kad daugumas, laikančių save krikščionimis, tikinčiais, susimąstytų peržiūrėję šį filmą:
  https://docs.google.com/file/d/0B5Q4XMOnj7LabTZhT1IyS2RVMkk/edit Nebuk gerbejas.mp4

 3. Tai jūs ponai tyčiojatės iš Lietuvos Respublikos teisinės sistemos.Leidimas jums BUVO IŠDUOTAS.Bet ne jūs kaip maži vaikai parduotuvėje kurioje pamatėte neįperkamą žaislą ir užsiožiavote ,nes tėvų kišenės per mažos.Ir išmeskite skinus iš eisenos,nes būtent jie ir pradėjo tas eitynes prieš 13 ar 14 metų su šūkiais ; juden raus.

 4. Kiek girdėjau, mynėto kalendoriaus sbmoiliai buvo neteisingai žmonių įsiaiškinti Manau, kad tai tik skaičių pasikartojanti kombinacija kuri gazdina prietaringus žmones

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *