Panka.lt keičia koncepciją

Sveiki, mieli mano puslapio skaitytojai,

Kaip žinote, rinkimai baigėsi, deja, šią kadenciją Žirmūnus ir visus jų gyventojus Lietuvos Respublikos Seime atstovaus kitas kandidatas. Tačiau rinkimai ateina ir praeina, o žmonės lieka. Žvelgiant į naująjį Seimą, galima jį drąsiai vadinti „Bambaliniu Seimu“, todėl, manau, kad nei socialinės, nei teisinės problemos mūsų šalyje artimiausiu metu nebus išspręstos, jos turėtų tik dar paaštrėti, tik dar pagilėti. Todėl neužmigsiu ketverių metų “žiemos miegu”, šį puslapį bandysiu paversti tam tikru dienoraščiu “blogu”, kuriame skelbsiu savo pastebėjimus politiniais ir visuomeniniais klausimais, toliau kaupsiu straipsnių archyvą, siūlysiu įvairias iniciatyvas ir t.t. Manau, su laiku šiame puslapyje atsiras ir atskirų įstatymų ar jų pakeitimų projektai.

Visus kviečiu kartkartėmis užsukti į šį mano puslapiuką ir užmesti akį į naujienas, taip pat labai prašau rašyti komentarus į kuriuos stengsiuosi gana operatyviai atsakyti. Komentarų necenzūruoju ir netrinu, nebent jie pažeidžia elementarią etiką ar įstatymus.

Taigi, imkit mane ir skaitykit 🙂

 

 

(Visited 121 times, 1 visits today)

3 komentarai

  1. Bet gal taip ir turėjo atsitikti kad šis seimas būtų tokios sudėties.Išsirinko tauta.Pažeidimų buvo nustatyta ir nemažai.Bet manau nėra to blogo.Padirbės vardan tos Lietuvos gal tada atsibus Tauta.Nes kiek tenka man bendrauti bei stebėti aplinką dauguma labai aktyviai reiškiasi neformalioje aplinkoje bet kai reikalas yra patiems kuo nors prisidėti prie mūsų visų Lietuvių tautos išlikimo dažniausiai sprunkama į krūmus.
    Ir dar.Labai visi pasipiktinę bambaliais dėl šių rinkimų.Bet ar ne pats laikas per blaivybę bei blaivinimą siekti permainų.Nes blaivas žmogus yra nesakau kad nepaperkamas bet mažiau galimybių tokį sąmoningą pilietį papirkti.Ir siūlau patriotams aktyviau užsiimti tautos blaivinimu o tie kurie patys nevengia daryti gramo pradėti nuo savęs.O Tau Juliau linkiu tvirtybės Tavo pasirinktame kelyje.

  2. Kiek pamenu, 1992 metais priešrinkiminės apklausos rodė, kad visi balsuos už dešines jėgas. Suskaičiavus balsus išaiškėjo, kad tautoja didelis nuošimtis mazochistų – išsirinko raudonskūrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *