2014 metų sausio 9-ą dieną sukanka 70 metų nuo prezidento Antano Smetonos mirties

antanasŠiandien minime liūdną sukaktį – 70 metų nuo Prezidento Antano Smetonos mirties.

Normalioje, sveikoje valstybėje tai datai būtų skirtos mokslinės konferencijos, sukurti dokumentiniai filmai, atidengtos atminimo lentos, paminklai.
Deja, šiuo metu mūsų valstybė sunkiai serga ir yra nepajėgi įvertinti Tautos Vado nuopelnų ir Jo pagerbti.
Tautininkų Sąjunga, nors ir sparčiai stiprėja, bet, deja, irgi dar nėra pajėgi savo resursais deramai paminėti šios datos visuomenėje.
Tačiau mes galime padaryti vieną labai paprastą dalyką – susitelkti, pasitarti savo skyriuose ir paminėti kaip nors šią datą. Taip pat turime žinoti, kad didžiausias paminklas Antanui Smetonai bus stipri ir įtakinga Tautininkų sąjunga, vedanti lietuvių Tautą į dvasinės ir socialinės gerovės valstybę.
Statykime kiekvienas šį paminklą, plytą po plytos ir tik tada, kai Tautininkų Sąjunga bus prie Lietuvos Valstybės vairo, mes galėsime tikrai deramai pagerbti Prezidento atminimą
Tautininkų Sąjungos pirmininkas
Julius Panka
(Visited 159 times, 1 visits today)

1 komentaras

  1. Smetoną prisiminus visada sukelia šypseną ir išklyla vaizdas, pasiraitojusio kelnes dieduko su lagaminu brendančio per upelį ir nervingai besidairančio. O šiaip pamąsčius jeigu jis gyventų ir prezidentautų ne tada o dabar tarkim vietoje grybauskaitės didelis klausimas ar taip jau jį visi aukštintų ir norėtų minėti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *