Kalėdinis sveikinimas tautininkams

2013-12-25 13.13.25Mieli tautininkai,

Sveikinu visus Jus ir Jūsų šeimas su šv. Kalėdomis. Nors šiemet Kalėdos be sniego, bet labai giedros ir už lango šviečia saulutė. Šventos Kalėdos – tai Jėzaus gimtadienis ir žiemos saulėgrįžos šventė. Pragyvenome visas tamsiausias ir ilgiausias naktis, įvyko lūžis – dabar pradės dienos šviesėti, naktys trumpėti ir gamta pradės ilgą kelią link pavasario.

Kūčios ir Kalėdos nuo senovės mūsų tautoje buvo ir išlieka visų pirma šeimos šventė. Prisiminkime, kad šeima tai didžiausia vertybė, be šeimos nebus tautos, be tautos nebus valstybės.

Sėdėdami prie Kalėdų stalo, bendraudami su šeimos nariais ir giminaičiais, mes, tautininkai, pagalvokime apie mūsų tautiškos ir lietuviškos Lietuvos siekį. Prisiminkime, kad Tautininkų Sąjungos tikslas yra kova už tai, kad mūsų tautiečiams nereiktų emigruoti, kad būtų kuo daugiau ir kuo gausesnių jaunų šeimų, kad mūsų senoliai gautų užtarnautą pensiją, o ne išmaldą, kad mūsų šventą žemę dirbtų mūsų, o ne užsienio ūkininkai, kad lietuvis Lietuvoje jausti šeimininkas, o ne samdinys ar svečias.

Mano šeima sveikina visas tautininkų šeimas su šventomis Kalėdomis ir linki kuo daugiau šviesos ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir kasdienybėje.

Gražių, šviesių ir lietuviškų Kalėdų…

Tautininkų Sąjungos pirmininkas Julius Panka

(Visited 117 times, 1 visits today)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *