Atviras laiškas partijos bendražygiams ir visiems tautiečiams

Mieli tautiečiai, FB draugai,

200px-ltssimbolikaMane pasiekė gandai, kad prieš savaitę Tautininkų Sąjungos taryba mane vėl pašalino iš partijos :D.

Mūsų partijoje jau tapo tradicija susirinkti slaptai, nekviečiant žmogaus, kurio klausimas svarstomas (kaip suprantu, mokomasi iš Josifo Stalino laikų „troikų“, kai žmonės būdavo teisiami už akių, neleidžiant jiems pasiteisinti, sukurpiant išgalvotą priežastį).

cock-fight-600x547Tautininkų Sąjunga paskutiniuose rinkimuose buvo sutriuškinta, surinko 10 kartų mažiau balsų, nei 2014 metais per EP rinkimus. Mano žiniomis, Kontrolės komisija negauna partijos finansinių dokumentų, net banko sąskaitų išrašų.

Nei partijos internetiniame puslapyje, nei partijos narius vienijančioje elektroninėje konferencijoje net nesvarstomos pralaimėjimo priežastys, nebuvo padėkota rinkėjams, partiečiams ir rėmėjams.

Jau du mėnesius Tautininkų Sąjungos taryboje svarstomas VIENAS IR SVARBIAUSIAS KLAUSIMAS – KAIP pašalinti Julių Panką iš tautininkų gretų.

Nesvarbu, kad neseniai vienas TS tarybos narys buvo teismo nuteistas, jo klausimas net nebuvo svarstytas partijos taryboje, o dėl Juliaus Pankos buvo surengtas atskiras tarybos posėdis, kuriame, anot nepatvirtintos informacijos, Julius Panka buvo pašalintas už tai, kad:

 • pasirašė Manifestą dėl partijos atsinaujinimo;
 • bendravo su partiečiais skyriuose įkalbinėdamas juos nesitraukti iš partijos, motyvuodamas, kad rimtai dirbant per ketverius metus galima partiją atgaivinti ir sustiprinti iki parlamentinio lygmens;
 • kartu su kolegomis kūrė partijos veiklos strategiją, pritraukė lėšų ir idėjų.

Taigi, nepraėjus 2 savaitėm po Juliaus Pankos grįžimo jis buvo išmestas už tai, kad REALIAI VEIKĖ, KAD DIRBO IR MOTYVAVO PARTIEČIUS NEPASIDUOTI…

Šiai partijai atidaviau 5 savo gyvenimo metus, aukojau savo laiką, pinigus, šeimos interesus, dėl partijos pasitraukiau iš neblogai apmokamo darbo, aiškiai suprasdamas, kad atgal kelio nebus…

Jeigu gandai pasitvirtins ir kada nors mane pasieks to slaptojo tarybos posėdžio protokolas, galvoju jį apskųsti Etikos komisijai, bet tai tikriausiai bus paskutinis darbas, kurį aš darysiu šioje partijoje.

Pavargau, nusivyliau, pasprinkit!

Mielieji, laukiu Jūsų visų nuoširdžių patarimų, pavargau, gal tikrai metas savo veiklą, iniciatyvą ir idėjas rezervuoti kitur?

 

(Visited 613 times, 1 visits today)

7 komentarai

 1. Gal buvo verta neskubant sulaukti sprendimo? Dabar tai gal ir gandus paskleidus, partija ir palaikantys tautininkus sulaukia: „Pavargau, nusivyliau, pasprinkit!“. Spręskime remdamiesi ne emocijomis į gandus o reaguokime į realius sprendimus, patvirtintus dokumentais.

 2. Taip negarbinga ir aš su savo vyru nesutinku.Jei jau šalinate,prašau tai datyti atvirai ir dalyvaujant pačiam J.Pankai.

 3. Asmeniskai man Julius Panka ir yra Tautininku Sajunga. Tiesus ir sažiningas žmogus. Be jo Tautininkai man neįdomūs.

 4. Ar kitaip galėjo buti – partijai gi vadovauja tautos išlaikytinis, gaunantis antikonstitucinę privilegiją rentos pavidalu. Tad visada jam galima pasakyti kokia linkme turi veikti.

 5. Gerb. Juliau!
  Kažkam labai rūpi Tave išmesti iš partijos (viena ausimi esu girdėjęs, kam). Girdėjau motyvą – kad dalyvaudamas rinkimuose Tvarkos ir teisingumo sąraše, pakenkei tautininkų partijai. Tik niekaip nesuprantu, ir tai nebuvo paaiškinta, kaipTu pakenkei. Mano manymu, niekaip pakenkta nebuvo. Taigi nenusimink, bus partijos konferencija, bus suvažiavimas, ten apie tai kalbėsim, ir teisybė bus atstatyta.

 6. Būtina nepavargti, o visa tai tik užgrūdina. Šią savaitę šį klausimą svarstys Etikos komisija, tai bus paskutinė instancija, kuri sudės visus taškus. Komisijos sprendimas gali būti skundžiamas tik TS suvažiavimui.

 7. Juliau šaunus vyras esi, trykšti iniciatyva.Bet pats įsiklausyk į savo keliamus tikslus – dirbti 4 metus, kad pasiekti parlamentinės partijos lygį… 4 metai!!!! tokie žemi tikslai ir nurašo tikrai lietuvišką partiją…. Bėgti paskui nutolantį traukinį su nostalgiško tačiau inteligentiško senimo grupe?!!! Paseno tautininkai, išblėso, nusilpo, nesugeba spėti sparčiu šių laikų gyvenimo ritmu… nei charizmatinių, nei sėkmingų žmonių nesimato… kovos su vėjo malūnais. Nesupyk. Radžvilas teisus, kritikuodamas nesistemines partijėles…. Tau mano manymu reiktų eiti mokytis ir kurti verslą savo. Mokytis…. ko? to kas atsakys į klausimą kokios būna ideologijos, vertybinės sistemos, moralės ugdymo mokyklos. Tai bus ateitis. Bet ar tau prie širdies verslas? Nžn. Tu buvai viltis, kad tautininkai gaus įkvėpimą. Deja deja…. Dabartinis pirmininkas – mokslininkas ir pakankamai sausų emocijų žmogus. KUR UGNIS JAUNYSTĖ IR ŠVIESA?!!!! Sėkmės tau – kur beeitum bus gerai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *