Tautininkų Sąjungos nariai kviečia sąjungą atsinaujinti ir judėti į priekį

Tautininkų Sąjungos narių

MANIFESTAS

Už permainas

200px-ltssimbolika

Mes, šį Manifestą pasirašantys Tautininkų Sąjungos nariai, susibūrę į neformalų sambūrį „Už permainas“ teikiame Tautininkų Sąjungos Tarybai ir Suvažiavimui šiuos siūlymus ir uždavinius.

 1. Tautininkų Sąjunga turi atrasti naują atpažinimo ženklą. Akivaizdu, kad grynai tautinis atpažinimo ženklas sunkiai suprantamas šalyje, kurioje nėra akivaizdžių ir daugumai suprantamų tautinių iššūkių. Vienas iš svarstytinų variantų – Tautininkų Sąjungos pavadinimo papildymas žodžiais: Lietuvos Šeimų Sąjūdis. Šeima yra Tautos pagrindas ir aiškiausiai suvokiama socialinė tikrovė, o iššūkiai šeimai šiuo metu suprantami labiau, nei tautiniai. Išlaikydami tautinį idealą į rinkėjus atsigręžkime jiems pažįstamu veidu.
 2. Atsinaujinusi politinė jėga per teisinę ir socialinę pagalbą eiliniams Lietuvos piliečiams, taip pat – per dažnesnes politines ir pilietines akcijas, bendravimą su tikslinėmis grupėmis – šeimų organizacijomis, religinėmis bendrijomis, profesinėmis sąjungomis ir taip toliau – turi sukurti ilgalaikį narių, sąjungininkų bei rinkėjų tinklą visoje Lietuvos teritorijoje ir išeivijoje.
 3. Turime aiškiai pasakyti, kad šiuo laikotarpiu pagrindinis iššūkis mūsų Tautos išlikimui – gimstamumas. Privalome suformuluoti pagrindines priemones, kurios padėtų šeimoms auginti vaikus ir jų įgyvendinimo siekti per mitingus, piketus, referendumą ir rinkimines kampanijas.
 4. Turi būti ieškoma būdų jungimuisi su giminingomis politinėmis jėgomis į stipresnę ir vieningesnę politinę srovę.
 5. Privalome rasti stiprią vienijančią asmenybę Lietuvos Prezidento rinkimams, galinčią ir norinčią įkvėpti naujos galios atsinaujinusiam tautiniam judėjimui.
 6. Šalia atsinaujinusios politinės organizacijos turime įkurti visuomeninį judėjimą arba visuomeninių organizacijų ir bendruomenių tinklą, ypač tiems, kurie palaiko tautines vertybes, bet dėl įvairių priežasčių vengia tiesioginės narystės politinėje organizacijoje.
 7. Asmenys, suprojektavę Tautininkų Sąjungos dalyvavimą 2016 m. Seimo rinkimuose, šio dalyvavimo viziją, strategiją ir taktiką, turi prisiimti atsakomybę už jų rezultatus.

Kviečiame Tautininkų Sąjungos narius prisijungti prie šio Manifesto ir jame keliamų idėjų, formuoti vieningą komandą Suvažiavime ir judėti pirmyn. Tik atsinaujinusi jėga įstengs pritraukti politinei veiklai būtinų finansinių išteklių, statistinių narių ir aktyvių dalyvių.

Pasirašyti, kritikuoti ir redaguoti galima el. paštu: julius@panka.lt

(Visited 376 times, 1 visits today)

5 komentarai

 1. 1, 2, 3, 6 ir 7 punktai man atrodo aiškūs ir jiems 100 proc. pritariu. Dėl ketvirto punkto: kas tos būtų „giminingos politinės jėgos“ ir „vieningesnė politinė srovė“? Dėl penkto punkto: kokie kandidatai tam postui tiktų?

  Manau, kad kol nesusijungsite į vieną stiprų darinį, tai beliks kiekvieną kartą skaudžiai nusivilti tiek jums, tiek jūsų rinkėjams bei vieni kitus (dalis tautininkų jus, J.P.) kaltinti. Vis tiek skeptiškai vertinu tautininkų galimybes sėkmingai ateityje pasirodyti per tuos rinkimus, nebent jums reikia rasti būdų kaip suprantamai ir priimtinai pateikt vidutiniam Lietuvos rinkėjui, kad už jus balsuotų ne vien tik pagal pažiūras artimi ištikimi žmonės, bet ir tie kurie mėgsta kažkokį populizmą.

 2. Nemanau ,kad tautininkų partija galėtų atsigauti, Bėda ta, kad partija ir jos administracija neturi įdeologijos Dauguma narių, mano nuomone ir vadovybė, net neturi supratimo kas tokie yra tautininkai ir kokie jų tikslai turi būti. Blaškosi, jungiasi su bet kuo, kad tik papulti prie lovio. O ką išsirinko partijos pirmininku……….Neužmiršių, kaip mitingėlyje prie seimo , neleido Mindaugui Gervaldui pasisakyti… kodėl ? Ir rezultatai.
  Taigi , manau, kad tie tautininkai, kurie galvoja ne apie valdžią, o apie Tautos išlikimą turėtų pasiieškoti „prieglobsčio“ nesiblaškančiose tautinėse organizacijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *