Kodėl Julius Panka gyvena gatvėje?

Prieš savaitę buvau paskelbęs pranešimą spaudai dėl akcijos „SAVAS KANDIDATAS VISADA ŠALIA“ organizavimo. Kadangi viską, ką pažadu ištęsiu, šiandien 12.00 pradedu šią informacinę bei kultūrinę protesto kampaniją.

Akcijos esmė:

nuo 2012-10-03 d. 12.00 val. iki 2012-10-07 d. 17.00 val.  aš ir mano rinkiminio štabo savanoriai apsigyvens priekaboje – namelyje, kuri bus pastatyta aikštėje šalia buvusios „Žirmūnų” parduotuvės (Žirmūnų g. 67, Vilnius).

Penkias dienas iš eilės vyks agitacinė kampaniją „Savas kandidatas visada šalia”. Šis renginys skirtas mano, kaip kandidato į Seimą Žirmūnų vienmandatėje rinkiminėje apygardoje, prisistatymui rinkėjams. Programoje numatyti pokalbiai, viešos diskusijos, liaudiškos vakaronės, pasidainavimai, stalo žaidimai.

Programa dar tikslinama, bet jau tikrai aišku, kad 2012-10-04, ketvirtadienį, 19.00 vyks liaudiška vakaronė, kurioje dalyvaus tautiečiai iš keletos etnografinių ansamblių ir patriotiškai nusiteikęs jaunimas.

Jei BŪSIU IŠRINKTAS Seimo nariu Žirmūnų apygardoje ĮSIPAREIGOJU, kiekvieną mėnesį po vieną dieną gyventi šalia savo rinkėjų, toje pačioje vietoje, tame pačiame vagonėlyje.

Primenu, kad sisteminės partijos 2011 metų pabaigoje ir 2012 metų pirmajame pusmetyje pasidalino milijonines lėšas iš valstybės biudžeto, taip pat 2011 metų pabaigoje, prieš pat įsigalint naujajam partijų finansavimo įstatymui, gavo nemažai finansinės paramos iš verslo. Nebiudžetinėms partijoms naujasis, nedemokratiškas, partijų finansavimo įstatymas maksimaliai apriboja bet kokį lėšų savo politinei veiklai ir rinkiminei agitacijai vykdyti gavimą. Todėl susidaro labai nesąžininga konkurencija ir nesisteminis kandidatas neturi galimybės prisistatyti savo rinkėjams.

Vienam vienmandatininkui VRK suteikia šiek tiek mažiau nei 2 minutes eterio per Lietuvos radiją (Žirmūnų apygardos atveju 30 minučių išdalinama 16 kandidatų).

Turbūt ir arkliui aišku, kad per tiek laiko neįmanoma informuoti rinkėjų apie savo programą ar atsakyti į jų klausimus.

Todėl aš, kaip kandidatas, neturiu jokios kitos išeities, kaip keltis gyventi į gatvę, arčiau  rinkėjo.

Pagarbiai,

JULIUS PANKA

Telefonas: 868627791

el. paštas: julius@panka.lt

Tautininkų Sąjungos kandidatas į Seimą

Žirmūnų vienmandatėje rinkiminėje apygardoje

(Visited 94 times, 1 visits today)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *