Antroji kandidato diena gatvėje: kiemsargio darbas ir atgimimo dvasia

Štai ir baigėsi antroji kandidato, kuris nusprendė būti arčiausiai Tautos, diena gatvėje. Nors pirmą pusdienį buvo apsiniaukę, bet nelijo. Nuotaika visai nebloga. Žmonės draugiški, domisi kas čia vyksta.

Labai skaudu matyti žmonių nepasitikėjimą visais politikais ir visomis partijomis. Deja, 22 metus jie yra kvailinami ir apgaudinėjami. Juk toks yra pagrindinis mūsų valstybės priešų tikslas – padaryti taip, kad žmonės nepasitikėtų savo valdžia, o per valdžią ir valstybe… Tada nereiks ir stiprios kariuomenės, mūsų šalį galės okupuoti keletos karių būrelis. Jei žmonės nepasitiki valstybe, jie jos ir negins. Taigi, pagrindinis tikslas Tautą atskirti  nuo valstybės. Tada bus lengva sunaikinti valstybę, o Tautą, likusią be savo valstybės irgi bus labai nesunku išnaikinti.

Pirmą dienos pusę teko pabūti kiemsargio vaidmenyje. Vagonėlį pasistačiau labai prišiukšlintoje aikštelėje. Aplinkui buvo pilna šiukšlių, stiklo šukių, nuorūkų. Turėjau 8 30 litrų talpos maišus, juos visus pripyliau sklidinus šiukšlių, vėliau nunešiau juos iki artimiausių konteinerių. Man besitvarkant praeiviai labai smalsiai žvilgčiojo. Gal tikrai neįprastas vaizdas: politikas – kiemsargis. Tačiau visada gyvenime vadovaujuosi principu, kad negali būti nešvaraus darbo, visą darbą privalu gerbti.

Aikštelės fragmentas prieš apsitvarkymą

Apsitvarkius aikštelėje iš karto pasidarė jaukiau. Taip bebendraujant su žmonėmis atėjo vakaras. Mano rinkiminio štabo nario Tomo kvietimu atėjo daug dainuojančio jaunimo, kartu dainavom, bendravom, dalinomės arbata, obuolių sultimis, Tomo mama iškepė skanų pyragą. Nors žmonių buvo nedaug, bet tą žvarboką vakarą jautėsi šilta bendrumo dvasia.

Nejučiomis prisiminiau Atgimimo laikus, kai žmonės dainuodavo, dalindavosi arbata ir tikėjo savo valstybe ir jos ateitimi. Taip norėtųsi tą dvasią ir tikėjimą sugrąžinti žmonės ir šiandien.

Aikštelės fragmentas po apsitvarkymo

(Visited 114 times, 1 visits today)

7 komentarai

  1. Sveiki, nepykit, kad neaplankau. Dirbu. Vis dėl to seku jūsų naujienas. Norėjau paklausti: gal vietoje tos galvos viršūje galima įdėti, nuotrauką, kur Julius Panka žaidžia ripką su jaunimu? Ar bent jau kur yra jo būryje?

      • Na jei nepavyks sušnekėti su pagalbininkais, galit adresuot man. Negaliu pažadėt, kad iškart pataisysiu, nes esu Java, o ne PHP programuotojas, bet galiu pabandyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *