Tautininkų sąjungos pareiškimas

Paleckis

Tautininkų sąjungos pareiškimas

2013-10-11

Vilnius

 

Prieš keletą dienų nykštukinė bolševikuojančių piliečių grupelė, besivadinanti “Socialistiniu liaudies frontu” pareiškė, kad “jungiasi prie parašų rinkimo Referendumui dėl žemės nepardavimo užsieniečiams surengti.”

Tautininkų sąjunga, viena pirmųjų prisidėjusi prie “Referendumo iniciatyvinės grupės” kūrimo ir veiklos, atsakingai pareiškia, kad Socialistinio liaudies fronto veikėjų nėra nei tarp iniciatyvinės grupės narių, nei tarp Referendumo organizavimo koordinatorių. Jie nėra nei įpareigoti, nei kaip nors turintys moralinę teisę dalinti referendumo lapus ar dėtis Referendumo iniciatyvos dalyviais.

Šios grupelės vadeiva, vieno didžiausių Lietuvos išdavikų vaikaitis, Algirdas Paleckis prieš dešimt metų aktyviai dalyvavo Lietuvos piliečių akių dūmimo kampanijoje, agituodamas už Lietuvos stojimą į Europos sąjungą. Tauta, apkvailinta ir papirkta pigiais skalbimo milteliais ir alumi, nubalsavo už tokias stojimo į Europos sąjungą sąlygas, dėl kurių dabar iškilo pavojus mūsų žemei.  Todėl, mes manome, kad nelabai svarbu, kiek parašų jis surinks, bet savo dėmės taip lengvai neatsiplaus.

Tautininkų sąjunga niekada ir jokiomis formomis nebendradarbiaus su marginalais, niekinančiais mūsų brolių ir sesės, žuvusių 1991 metų sausio 13 dieną Vilniuje prie televizijos bokšto, atminimą ir šlovinančiais okupacinį totalitarinį režimą.

Manome, kad Socialistinio liaudies fronto pareiškimas yra sąmoninga provokacija, siekianti diskredituoti padorias organizacijas ir partijas, remiančias Tautos Referendumo idėją ir atsiribojame nuo Algirdo Paleckio ir jo gaujos, kurie neturi nieko bendro su Referendumo iniciatyvinės grupės “Tautos valia” veikla.

Tautininkų sąjungos valdyba.

(Visited 134 times, 1 visits today)

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *