Spaudos konferencija: “Referendumo iniciatyvos informacinė blokada – siekis užgniaužti demokratijos daigus Lietuvoje ar tiesiog eilinė lietuviškos biurokratijos grimasa?”

siaurassReferendumo iniciatyvinė grupė, siekianti visuotinam sprendimui pateikti trijų Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnių pataisas akcentuoja, kad tenka dirbti visiškos informacinės blokados sąlygomis.

Nė vienoje visuomenės informavimo priemonėje kompleksiškai nenagrinėjami pateikti svarbiausi valstybės gyvavimo klausimai. Netgi pagal Referendumo įstatymą numatytas laikas LRT laidose iniciatyvinei grupei ir jos oponentams neskirtas taip, kaip turėtų būti padaryta.

Todėl 2013 metų spalio 9 dieną Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui įteiktas skundas, kuriuo siekiama gauti tiek informacinių laidų, kiek numato Referendumo įstatymas. Tai turi padaryti Vyriausioji rinkimų komisija ir LRT.

Taip pat referendumo iniciatoriai nori supažindinti žurnalistus su kitokiais svarbių konstitucinių normų pažeidimais Lietuvoje, kurie veda Tautą visiško išnykimo linkme, griauna valstybingumą, savarankišką ūkį, kultūrą bei švietimą, iškraipo netgi šeimos sampratą. Ir tai klastingai slepiama po dirbtinių skandalų šydu.

Dalyviai:

Pranciškus Šliužas. Referendumo iniciatyvinės grupės koordinatorius, ūkininkas, žurnalistas, visuomenininkas.

Romas Kaulinis. Referendumo iniciatyvinės grupės narys, visuomenininkas.

Aldona Jankevičienė. Teisininkė, advokatė, visuomenininkė.

Julius Panka. Referendumo iniciatyvinės grupės narys, Tautininkų sąjungos vicepirmininkas.

Spaudos konferencija: 2013-10-11 d., 11.00 val., BNS

http://sc.bns.lt/view/event.php?id=153253

(Visited 142 times, 1 visits today)

3 komentarai

  1. Tik taip ir reikia kalbėti su tais kurie ,užimdami tam tikras pareigas, ciniškai nesiskaito su konstitucija ir įstatymais .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *