Visiškai slaptai: pedagogų vaikai – Kremliaus tarnyboje…

Gerbiami tautiečiai,

ambasada rusijosMūsų informatoriai visai netyčia rado įslaptintą Lietuvos Respublikos slaptųjų tarnybų pažymą, kuria rėmėsi gerbiamas Premjeras Algirdas Butkevičius teigdamas, kad Lietuvos pedagogų profsąjungos yra priklausomos nuo Rusijos ir vykdo Kremliaus nurodymus.

Ypač slaptoje pažymoje teigiama, kad Rusijos specialiosios tarnybos pradėjo labai agresyviai veikti per mokytojų ir darželių auklėtojų vaikus.

Įsivaizduojate, vaikai pradėjo reikalauti VALGYTI, jie nenori atsižvelgti į mūsų valstybės sunkią finansinę padėtį (juk reikia mokėti orius atlyginimus ministrams. Seimo nariams, įvairaus plauko valdininkams ir teisėjams) ir pasiaukoti mūsų šalies labui.

Tačiau tai dar ne viskas, kai kurie pedagogų vaikai pradėjo reikalauti kad tėveliai pirktų KNYGUTES ir ŽAISLUS (!), o kai kurios mergaitės netgi pradėjo prašyti, kad tėveliai nupirktų naujų RŪBELIŲ. Tai žiauri provokacija prieš mūsų socialiai atsakingą gerovės valstybę. Specialiosios tarnybos įspėja Vyriausybę, kad Rusijos Federacijos ambasados agentai bando paveikti pedagogų vaikus taip, kad šie pradėtų reikalauti net SALDAINIŲ (!)…

Ši provokacija turi būti pasmerkta, o ideologiškai nesubrendę ir žalingos propagandos paveikti vaikai privalo būti atimti iš šeimų.

Primename, kad

 • buvęs Lietuvos komunistų partijos narys Algirdas Butkevičius niekaip nėra susijęs su Rusijos slaptosiomis tarnybomis ir skaito laikraštį „Komsomolskaja pravda“ ne dėl to, kad ilgisi savo komjaunuoliško jaunystės.
 • Socialiai atsakingos, Valentino Mazuronio vadovaujamos, Darbo partijos deleguota Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė solidarizuojasi su mokytojais ir gauna tik 3758 eurų atlyginimą. Ir ji tikrai nesilinksmina su savo vyru Aurelijumi prabangiuose Londono viešbučiuose už valstybės pinigus.
(Visited 1 164 times, 1 visits today)

9 komentarai

 1. Priėjome tą pavojingą liniją,kai mokyklų direktoriai priešiškai nusiteikę kritikai,streikams ir naujovėms.Apsistatę senaisiais funkcionieriais,trukdo jauniems pedagogams reikštis patriotiškai.Būtinas griežtas mok,vadovų kompleksinis atestavimas.Taip pat griežtas buchalterių tikrinimas mokyklose,jie slepia info nuo mokytojų.Na,Butkevičius tiesiog negabus.

 2. Tai ko tu Panka taip klyki dėl mokytojų algų? Juk tu nei mokykloje dirbi nei išvis dirbi. Mokytojai ne tokias mažas algas gauna ~750-800e popieriuje turint tiek daug atostogų ir šiaip nepersidirbant, bei mokyklos patalpose korepetitoriaus paslaugas už grynus teikiantiems yra DAUG. O pagieža dėl ministrų,valstybės tarnautojų, teisėjų ir visų kitų kuo tu nesugebi tapti yra gan juokinga. Ir kam ta foto ? Kad sugriaudenti eilinius žmogelius?

  • Juokingas esate, prisistatyti neišdrįstate, rašinėjate vėjus apie mano neva nedarbą :). Galiu Jus nuliūdinti, per visą savo gyvenimą nei vienos dienos nesu buvęs bedarbio kailyje :D. Korepetitoriaus paslaugas tikrai teikia labai nedidelė mažuma mokytojų ir uždirba jie daug mažiau nei rašote. O kuo jums nepatinka mano nuotrauka?

 3. Šaunuoliai… kai jau nebeveikia tikslūs žodžiai — belieka juoktis… pagal vieną pasakojimą, tai paskutinė stadija (nes verkti ar skūstis nebėra jėgų).

 4. Dirbti uz vergiska atlyginima neprivalo nei vienas pilietis. Labai daug yra darbo sriciu ,kur nemokama net minimumo. Tik sakyciau,streikuoti reikia ne bureliui mokytoji,bet visiems mokytojams kartu…Taip pat reiktu ,kad prisijungtu ir kitu profesiju darbuotojai.Kur daugelis,kur vienybe,ten musu jega. Tokius streikus greit palaus,viena ,kita nubaus,kiti issigas….

 5. Dekoju uz puiku straipsneli, juokas per asaras. Gal but ir reikia panaudoti butent tokia taktika, tiksliau, Bumerango taktika. Juk Lietuvos „ponai“ tai elgiasi su lietuvaiciais.
  Linkiu jums sekmes.

  Daina

 6. As uz mokytojus,reikia jiems padoriu atlyginimu,juk jie moko musu vaikus,bet reikia buti vieningiems,ne tik mokytojai turi streikuoti,bet visa Lietuva!

 7. su tom tarnybom gali susieti rusu ,lenku mokyklas ,jos nera lojalios savo salei tai pavizdys citacka .O tokiu lenkisku ar rusisku mokyklu, darzeliu jau senei neturejo buti palikimas sovietmecio.Lietuvoje turi buti lietuviskos mokyklos.juk eu nera taip kaip pas mus,jei nori savo gimtos nkalbos vaikai,kad mokytusi tai ,eina sestadieni i privacias mokyklas ir mokosi.EU visi vaikai visi vaikai nepriklausomos religijos ,rses arntautybes eina i tos salies mokyklas ir mokosi tos salies kalba.Kad pas mus kazkas ne taip tai pastebejau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *