Mintys ketvirtosios dienos rytą

Štai jau trejetą dienų pragyvenau gatvėje, pabendravau su daugybe žmonių, išplatinau visą šusnį informacinės medžiagos.

Vakar išsikrovė mano kompiuteris, taigi dienos įspūdžius tenka rašyti tik dabar, ketvirtosios mano „savanoriškos tremties“ dienos rytą.

Vakar pabendravau su dar vienu konkurentu, savo bendravardžiu, kuris iškeltas partijos „Drąsos kelias“. O šiandien dar vienas konkurentas, poetas iš „nepartinės partijos“ rengia šou akciją visai šalia mano vagonėlio, manau, turėtų būti įdomu, būtinai sudalyvausiu šiame renginėlyje.

Labai nemalonu, kad antisisteminės jėgos nesugebėjo susivienyti, nesugebėjo laiko išspirti iš savo tarpo užverbuotų pasaulinio garso aferisto Sorošo atpenėtų tautinės kultūros griovėjų. Juk jeigu visi tie šaunūs žmonės, kuriems nėra nusispjauti ant mūsų šalies ateities būtų ėję viename sąraše, sistema jau dabar drebėtų.

Tikiu, kad po Seimo rinkimų visų sąrašų antisisteminės jėgos susitiks Seime ir formuos valdančiąją daugumą. Tada sistema tikrai sudrebės. Tam tereikia labai nedaug, tiesiog visi lietuviai, kurie stovėjo Baltijos kelyje ir jų vaikai turi ateiti į rinkimus ir pasakyti savo žodį.

Mieli tautiečiai, spalio 14 nepatingėkite nueiti tų keletos ar keliasdešimt metrų iki Jūsų rinkimų apylinkės ir pasakykite sistemai „amžiną atilsį“ atiduodami savo balsą už Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ sąrašą ir antisisteminius vienmandatininkus.

(Visited 76 times, 1 visits today)

2 komentarai

  1. Aš tai jau kelintą kartą perskaitau žodį sistema, bet nors užmušk nesuprantu, apie kokią sistemą čia kalbama? Čia demokratija nepatinka ar kas? kas per sistema? Man kvailai atrodo, kai (su visa pagarba Sąjūdžio aktyvistams) Sąjūdžio dvasia užsikrėtę žmonės nesugeba vis dėlto atskirti tų laikų nuo šių. Tada reikėjo kovoti prieš SOVIETINĘ SISTEMĄ, dabar mes turime SAVO valstybę. Yra aišku trūkumų – gal yra tai valstybei kenkiančių savanaudžių politikoje, gal ytra bukų įstatymų, viskas čia suprantama, kiekvienoj valstybėj tokių „pribumbasų“ yra, bet tokiu atveju reikia ne kovoti prieš kažkokią mistinę sistemą, bet tiesiog pakeisti tuos įstatymus ir tuos žmones, kurie yra netinkami šaliai ir kenkia jos interesams. Bet pvz pirštais nerodysim kokios subkultūros atstovai kovoja prieš saugumą ir policiją, tai atsiprašau, Lietuvos saugumas jums ne KGB, prieš jį kovoti nereikia, nes jis tam ir yra, kad užtikrintų šalies saugumą. Su juo tikras patriotas turėtų BENDRADARBIAUTI, o kovoti su juo gali tik koks ruskis arba bukas „forsas“.
    Grįžtant prie pačios sistemos. Sistema šiaip abstrakčiai žiūrint yra geras dalykas, nes sistema yra tai, kas viską sudėlioja iš eilės tam tikra tvarka ir tada nebūna chaoso, anarchijos. Sistema yra tvarka. Žinoma, gali būti blogų sistemų, tačiau Lietuvai bloga gali būti tik ta sistema, kuri yra atėjusi iš užsienio, o mūsų demokratija, dar kartą kartoju – MŪSŲ DEMOKRATIJA- yra labai gera sistema. Čia iš esmės išdėsčiau priežastis, kodėl aš nebalsuosiu už tautininų partiją.

    • Migle, sistema yra demokratijos imitacija. Juk Tu esi protingas, išsilavinęs žmogus, atmerk akis ir suprasi, kad sistema visiems išdalina rožinius akinius. Pagrįsti sistemos teoriją neužteks trumpo komentaro, bet pateiksiu tik keletą faktų apie demokratijos nebuvimą Lietuvoje, kadangi Tu dažnai mėgsti girti TSLKD, didžioji dalis faktų bus nukreipta į TSLKD darbelius: 1. Akademiko Z. Zinkevičiaus nuėmimas iš švietimo ministrų, šis žmogus vienintelis taip gerai suprato Rytų Lietuvos švietimo padėtį. 2. Žmonių įgasdinimas ir terorizavimas Šalčininkuose, Kėdainiuose ir kitur. 3. Atimta galimybė žmonėms patiems rinktis seniūnus, arčiausiai esančią ir svarbiausią žmogui valdymo instituciją. 4. Mažeikių naftos afera, kai buvo tauta apgaudinėjama, kad pelningos gamyklos atidavimas jankiams buvo Lietuvos energetinės saugos garantas, tačiau jankiai po poros metų tą gamyklą pelningai pardavė tiems patiems rusams, kuriais taip gasdono mus konservatoriai. 5. Visais įmanomais būdais suklastotas ES referendumas, nuo įstatymų kaitaliojimo iki alaus ir skalbimo miltelių ir grubaus visuotinio klastojimo. 6. Pederastų klausimas: TSLKD narys, Vilniaus meras leido pederastų paradą, TS LKD išmetė K.Uoką ir vietoj jo priėmė R.Žilinską, TS LKD būdama valdžioje leidžia veikti ir finansuoja Henkos Mickevič kontorą, pederastų lygą, Rudomanskio žiedinio raumens asociaciją. 7. A. Kubilius suvaldė krizę pasinaudojęs silpniausiųjų resursais: a)PVM didinimas, b) Motinystės išmokos, c)Vaiko pinigai d)pensijos. TS LKD neturėjo politinės valios mokesčiais prispausti stipresniųjų. 8. Augantys korupcijos mąstai ir neįgali Saulėlydžio komisija. 9. Neveikianti renovacijos programa ir nežmoniškos šildymo kainos iš kurių lobsta sukčių gaujos 10. Taupymas sveikatos apsaugos sąskaita, žmonės moka milžiniškas priemokas už vaistus, vėžio gydymui skiriamos lėšos vienos mažiausių Europoje ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *