Kandidato į Tautininkų sąjungos pirmininkus, Juliaus Pankos planuojami darbai 2014 metams:

 1. Suburti efektyviai veikiančią Valdybą (iki 2014 vasario 1 d.), ją keisti ir tobulinti nuolat, atsižvelgiant į realius veiklos rezultatus.
 2. Suburti rinkimų į Europos parlamentą štabo branduolį (iki 2014 sausio 15 d.)
 3. EP rinkimuose siekti plano maks: Tautininkų atstovas EP, plano min: 3 proc. perkopimas.(Tai labai priklauso nuo kitų tendencijų, rinkėjų aktyvumas, štabo efektyvus darbas, lėšų pritraukimas ir t.t. Paskaičiavimai padaryti laikantis nuomonės, kad rinkėjų aktyvumas bus toks pats, kaip paskutiniuose rinkimuose į EP)
 4. Rinkimų štabų įsteigimas visose savivaldybėse, kur kelsime rinkiminius sąrašus (iki 2014 birželio 1 d.).
 5. Visų partijos skyrių aplankymas, diskusijos, pagalba skyrių veiklos planų      paruošimui, rekomenduojama veiklos metodika (iki 2014 kovo 31 d.).
 6. Partijos vasaros sąskrydis (įdomi ir turininga programa, ne mažiau 200 dalyvių).      (2014 vasara).
 7. Visų, sugebančių nusifotografuoti, partijos narių aprūpinimas plastikiniais nario pažymėjimais. (Iki 2014 vasario 1 d.)
 8. Partijos nario ženkliuko sumaketavimas ir pagaminimas (Iki 2014 metų TS vasaros sąskrydžio).
 9. Tautininkų informacinės TV ar radijo laidos sukūrimas ir “paleidimas” internetinėje erdvėje (Iki 2014 gegužės 1 d.)
 10. Kokybiškai naujų įstatų parengimas ir išdiskutavimas (etapais per visą kadenciją, I etapas iki 2014 liepos 1 d., per I etapą paruošti įstatų “griaučius”      kompetentingų partijos narių grupėje ir pateikti šiuos “griaučius” skyrių,      frakcijų, sekcijų, komitetų aptarimui).
 11. Partijos savanorių iniciatyva suorganizuoti savisaugos būrius, kurie padėtų      prižiūrėti viešąją tvarką, turėtų gerą įvaizdį vietinėse bendruomenėse ir      visuomenėje (priklausomai nuo partijos narių aktyvumo per visą kadenciją).
 12. Suorganizuoti ne mažiau 4 per metus rimtų mokslinių konferencijų – diskusijų aktualiais Tautos ir Valstybės klausimais (viena konferencija per metų ketvirtį).
 13. Pasiekti, kad per metus partijos narių skaičius išaugtų ne mažiau 20 proc., ypatingą dėmesį skiriant aktyvių narių proporcijos augimui.
 14. Inicijuoti tarptautinę Europinę iniciatyvą dėl homoseksualų įsivaikinimo uždraudimo      visoje ES. (iki 2014 rugsėjo 1 d.)
 15. Pasiekti, kad per metus partijos biudžetas išaugtų ne mažiau 50 procentų.
 16. Pasiekti, kad iki 2014 balandžio 1 dienos atvertų duris partijos Nacionalinis      ofisas. (nuo 2014 sausio 15 d. privalo atsirasti laikinoji partijos      būstinė ).
 17. Suorganizuoti ne mažiau 6 vizitų į užsienį per 2014 metus (aplankant Latviją, Estiją, Ukrainą) susitinkant ir palaikant tų šalių tautininkus. Sutvarkyti užsienio ryšius taip, kad visada užsienio kolegos būtų laiku pasveikinti su savo tautinėmis ir valstybinėmis šventėmis.
 18. Atnaujinti partijos internetinę svetainę (iki 2014 kovo 1 d.). sukurti efektyvią      diskusijų grupę ir ją atskirti nuo informacinio kanalo (iki 2014 vasario 1 d.).
 19. Aktyviai bendradarbiaujant su kitomis tautinėmis organizacijomis dalyvauti savo ir kitų organizacijų rengiamose eitynėse, piketuose, minėjimuose, mitinguose.      Įtvirtinant visuomenėje pažiūrį, kad Tautininkai – aktyvi ir visur esanti      organizacija. Pagal galimybes didinti viešųjų renginių skaičių regionuose.      (ne mažiau po 1 plačiai žiniasklaidoje nušviestą renginį per mėnesį)
 20. 2015 metų Savivaldos rinkimuose privalome pasirodyti nors 10 proc. geriau nei      EP rinkimuose. (Pasirodymo efektyvumas apskaičiuojamas rinkėjų, balsavusių      už mūsų sąrašus skaičiumi.)

Suprantu, kad planai ambicingi, suprantu, kad juos įvykdyti nebus lengvą, tačiau tikėdamas visais mūsų partijos nariais, savo komanda ir savo asmenine patirtimi teigiu, kad tai reali ir įvykdoma programa.

Įsipareigoju, atsižvelgiant į šiuos planus, jei didesnioji dalis jų nebūtų įvykdyti, o numatyti rezultatai nepasiekti, kitą dieną po 2015 metų Savivaldos rinkimų atsistatydinti ir sušaukti neeilinį partijos suvažiavimą.

(Visited 204 times, 1 visits today)

7 komentarai

 1. Sveiki, kaip žinia jau priimtas įstatymas, jog partijos privalo turėti minimaliai 2000 narių. Kokie Jūsų būsimi veiksmai, kaip galbūt būsimo Tautininkų partijos pirmininko?
  Sieksit susijungti su kitom panašiom partijom? Tiesiog pritrauksit narius į partiją iki reikiamo skaičiaus, ar koks kitoks variantas? Nes jei partija nori toliau egzistuot manau pritarsit, kad turi ji kažkaip reaguot? 🙂

 2. Pastebėjimas dėl 3 punkto. Manau kad Tautininkai perkoptų ir 5 proc slenkstį jeigu turėtų suformuluota viziją ( politinę ir ekonomnę) ką reikia keisti ES arkokių veiksmų imtis kad ES taptų realia tautinių valstybių sąjunga o ne globalistine supervalstybe.
  Kaip tik nuo to ir priklausys rinkėjų, balsuojančių už TS aktyvumas. Dabar programoje tik 14 p. Europinę iniciatyvą dėl homoseksualų įsivaikinimo uždraudimo.
  Per paskutinius rinkimus į Seimą už TS nebalsavo, nes tautininkai TV rinkiminėje kompanijoje pasirodė beviltiškai. Buvęs pirmininkas TV forumuose iš vis nedalyvavo (bent jau jo dalyvavimo aš neužfiksavau), o paklausti kokių veiksmų imtųsi, kad pažabotų emigracija ir užtikrintų gerove Lietuvos vaikams (remtasi Jūsų skanduote berots tokia: „Ne rytams ne vakarams Lietuva Lietuvos vaikams“) švelniai tariant nieko protingo nepasakė.
  Todėl manau reikėtų į savo būrį reikėtų priimti ekonomistų ir teisininkų, kurie suformuluotų Tautinės valstybės Lietuvos ekonominę ir politinę koncepciją (iki šiol tas nepadaryta) ir kaip ją įgyvendinti. Jūs,istorikas, gerai turite išmanyti istorines valstybbių valdymo peripetijas ir puikiai galėtumėte atlikti vadovo-koordinatoriaus funkciją.
  Turint ką pasakyti žmonėms, punktas 7 Tautininkų informacinės TV ar radijo laidos sukūrimas, jei tik įmanoma, turėtų būti sukurtas kiek galima greičiau, o ne gegužės mėn, kai rinkimai i EP bus jau įvykę. Jus turi girdėti ir jausti visa Lietuva, tai yra daug svarbiau už punktų 7 ir 8 įgyvendinimą.

  Nuoširdžiai Linkiu Jums sėkmės

 3. Su viskuo sutinku , bet kad norite i EU parlamenta man tas visai nepatinka , o reiškia , kad sutinkate su europos diktatu.Ir išduodate lietuvos žmones kurie jumis tikėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *