Kandidatas į Vilniaus merus Julius Panka skelbia iššūkį kitiems kandidatams

Kraujas 3Paskutiniu metu visame pasaulyje, o kartu ir Lietuvoje pasidarė madingi iššūkiai. Nusprendžiau neatsilikti ir aš.

Tikras politikas turi nuolatos būti pasiruošęs aukotis už Tautą. Ką brangiausio žmogus gali atiduoti bendruomenei? Laiką? Darbą? Laisvalaikį? Pinigus? Turtą? O gal kraują?

Julius Panka nuo 2010 metų yra neatlygintinas kraujo donoras ir reguliariai aukoja savo kraują tautiečiams.

Ar išdrįs kiti kandidatai į Vilniaus miesto mero postą iki šių metų Vasario 16-osios šventės neatlygintinai paaukoti kraujo savo tautiečiams?

Iki 2015-02-16 d. iš Vitalijaus Balkaus, Petro Gražulio, Indrės Kleinaitės, Mykolo Majausko, Gintauto Palucko, Jono Pinskaus, Naglio Puteikio, Remigijaus Šimašiaus, Valdemaro Tomaševskio, Virginijos Vingrienės ir Artūro Zuoko laukiame el. laiško su įrodymais.

Ar išdrįsite?

(Visited 261 times, 1 visits today)

2 komentarai

  1. Tu sushik….. fashiste i mero posta niekada neisheisi. Ir nepasislepsi po tautishkumo veliava visi tavo fashistiniai postai bus pavieshinti. varyk fashiste i vokietija ar dar geriau i Ukraina.

  2. Tokiam lašinių kalnui tai tik kraują ir nusiurbti reikia. Nesiūlau balsuoti už šį kandidatą, nes jis kels grėsmę savivaldybės pastatų konstrukcijoms, nepritaikytoms daugiatonėms apkrovoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *