Naujametiniai pažadai ir sveikinimai

NaujiejiMieli tautiečiai, brangūs bendražygiai,

Sveikinu visus Jus ir Jūsų šeimas su Naujaisiais metais! Linkiu Jums gražių ir prasmingų 2016-ųjų! Tegul jie būna pražūtingi kosmopolitams ir sėkmingi tautininkams! Ačiū tiems, kas buvote kartu ir padėjote nuveikti visą tą darbų gausybę, labai tikiuosi, kad Naujaisiais metais nesumažinsime tempo ir nuveiksime dar daugiau vardan Tos Lietuvos!

Kiekvieni Naujieji metai daugeliui žmonių siejasi su pokyčiais ir permainomis. Vieni iš mūsų pasižadame ką nors pradėti reguliariai daryti, ko nedarėme, bet manome, kad tai reikalinga. Kiti – ko nors nedaryti, kas žalinga, kenksminga ar tiesiog neprasminga. Taigi, šiandien noriu pabūti banaliu ir pasižadėti bent kartą per savaitę, o gal ir dažniau atnaujinti šį savo puslapį savo mintimis, pastebėjimais, įdomesnėmis nuorodomis, o kartais ir video komentarais. Tačiau, kad tai neliktų tik tuščiais pažadais prašau Jūsų visų pagalbos. Ta pagalba galėtų pasireikšti dviem būdais:

  1. Lankytis šiame puslapyje ir skirti keletą minučių iš savo gyvenimo tam, kad perskaitytumėte mano įžvalgas.
  2. Būti aktyviais skaitytojais – rašyti komentarus. Jei sutinkate su mano mintimis, nesikuklinkite ir parašykite trumpą komentarą, kodėl esate linkę man pritarti. Jei nepritariate mano įžvalgoms, drąsiai rašykite kritiškus komentarus. Juk tik per kritiką eina kelias į tobulumą.

Taigi, tiek tų naujametinių pažadų ir sveikinimų, jei perskaitėte iki šios teksto vietos – esu labai dėkingas, grįžkite prie naujametinių vaišių su gaiviaisiais gėrimais ir baltos kaip sniegas už lango mišrainės…

Skalsos ir laimės Jums!